امواج الکترومغناطیس منتشر شده از کنتورهای هوشمند

امواج الکترومغناطیس منتشر شده از کنتورهای هوشمند

امواج الکترومغناطیس منتشر شده از دستگاه های هوشمند اندازه گیری برق، آب، گاز و... می توانند برای افراد آسیب های سلامت در پی داشته باشند.

 

امواج الکترومغناطیس منتشر شده از کنتورهای هوشمند 


امواج الکترومغناطیس از دستگاه های هوشمند اندازه گیری برق، آب، گاز و… انتشار می یابند. استفاده از این دستگاه ها باعث شده همانند آنالوگ های قدیمی کارمندان نیازی به خواندن اعداد و ارقام برای میزان مصرفی نداشته باشند.


نحوه ی عملکرد کنتورهای هوشمند


امواج الکترومغناطیس منتشر شده از این کنتورها در محدوده ی رادیویی و ماکروویو هستند. این دستگاه ها دارای صفحه ی هوشمند هستند. جمع آوری و انتقال اطلاعات به صورت بی سیم، از طریق دستگاه های هوشمند به نرم افزارهای اداری صورت می گیرد.

 
قدرت امواج الکترومغناطیس منتشر شده از این دستگاه ها 

امواج الکترومغناطیس انتشار یافته از این منابع، دارای قدرت انباشتگی  160 برابری نسبت به تلفن همراه است. 


بیماری های رایج امواج الکترومغناطیس


امواج الکترومغناطیس باعث بروز بیماری هایی نظیر سرگیجه، سردرد، خون ریزی بینی، فشار خون بالا، وزوز گوش، بی خوابی، تپش قلب، کمبود انرژی، کمبود حافظه و… می شوند. دستگاه های هوشمند اختیاری نیستند و در دنیای اطراف ما بطور فراوان وجود دارند.


دستگاه های هوشمند و اختلال در سنتز اکسید نیتریک


امواج الکترومغناطیس اختلالاتی نظیرعملکرد ناقص سنتز اکسید نیتریک را دارا هستند. اکسید نیتریک نقش مهمی در بدن ایفا می کند. این ماده بر پلاکت های خون اثر می گذارد، لخته شدن را متوقف می کند، به عنوان یک رگ گشا در مویرگ های بینی نقش دارد. 
عدم تعادل اکسید نیتریک باعث سردرد می شود. همچنین در تولید هیستامین در سلول های پوستی نیز دخالت دارد. 
اکسید نیتریک در تنظیم جریان مایع خونی مغزی دخالت دارد. به گونه ای که در تنظیم اکسیژن رسانی توسط هموگلوبین در ارتفاعات اثرگذار است و ایجاد سردرد و حالت تهوع می کند. 
امواج الکترومغناطیس چرخه ی سرتونین را مختل می کند. در خواب، حرکات سریع چشم(REM) را با آنزیم استیل کولین استراز  تنظیم می کند. تولید سرتونین نیازمند ملاتونین است، که امواج ماکروویو تولید این ماده را سرکوب می کنند. ملاتونین تنظیم کننده چرخه ی خواب است و حالت خواب را بوجود می آورد. 
همچنین  به عنوان یک جاذب رادیکال های آزاد فعالیت می کند. در نتیجه امواج الکترومغناطیس رادیکال های آزاد را زیاد می کنند. باعث تولید بیش از حد پروکسی نیتریت می شود که عامل اکسایشی بسیار قوی در بدن  است. بدن برای مقابله با این امر تولید انرژی (ATP) در میتوکندری را متوقف می کند. این عملکرد باعث ایجاد خستگی مزمن می شود. 
امواج الکترومغناطیس و اثرشان بر عملکرد اکسید نیتریک، به تنهایی  باعث بروز مشکلات ذکر شده می شود. تاثیرات بیشتر آن در بدن در حال بررسی می باشد. 
سازمان بهداشت جهانی کنتورهای هوشمند اندازه گیری را یکی از عوامل مهم سرطان اعلام کرده است. دلیل آن انتقال اطلاعات به صورت بی سیم است. وجود این دستگاه ها قابل کنترل نیستند و به راحتی بر حریم خصوصی دخالت دارند. 


راه حل های مقابله با امواج الکترومغناطیس


با توجه به فراوانی دستگاه های هوشمند و عدم توانایی در کنترل آن ها بیماری ها و مشکلات ذکر شده هر روز بیشتر می شوند. 
در تمام دنیا دولت ها و افراد هزینه های سنگینی را برای درمان متحمل می شوند، بنابراین دانشمندان براین آمدند که محصولاتی با خاصیت ضد امواج الکترومغناطیس را تولید کنند. 
شرکت سلامت سینا با ارائه ی محصولات ضد امواج نظیر، رنگ ضد امواج، کاغذ دیواری ضد امواج، کاور وای فای ضد امواج، انواع منسوجات ضد امواج، برچسب شیشه ضد امواج، پشه بند ضد امواجو … برای مقابله با بیماری های ناشی از امواج الکترومغناطیس در تلاش است. استفاده از این محصولات سلامت شما در برابر امواج الکترومغناطیس حفظ می کند. 

https://bit.ly/2P1r00f

ارسال نظر
  • - نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
  • - لطفا دیدگاهتان تا حد امکان مربوط به مطلب باشد.
  • - لطفا فارسی بنویسید.
  • - میخواهید عکس خودتان کنار نظرتان باشد؟ به gravatar.com بروید و عکستان را اضافه کنید.
  • - نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد